“Nuk e marr vesh pse kam ngrënë aq shumë dru”, Jori rrëfehet për të kaluarën

Date:

- Advertisement -

Modelja Jori Delli teksa ka biseduar me banorët e tjerë në shtëpinë e “Big Brother Vip”, ka treguar një episod nga fëmijëria e saj. Me nota humori ajo thotë se kur ka qenë e vogël e kanë rrahur prindërit.

Ajo ngre pikëpyetje për këtë, duke thënë se nuk e kupton pse e kanë rrahur, pasi sipas saj dilte me nota shumë të mira në shkollë.

“Tashi unë qesh, por kur isha e vogël më rrihnin mua. Po, sinqerisht nuk e kuptoj se pse kam ngrënë aq drru kur isha e vogël. Se unë isha dhe shumë e mirë në shkollë, merrja nota shumë të mira, isha me të gjitha 10”, ka thënë Jori.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...