“Nxënësi u bë mësues”/ Fituesi i Big Brother në Kanada, Kievin Jacobs reagon për fitoren e Luizit

Date:

- Advertisement -

Pas një rrugëtimi të gjatë në “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli është shpallur fitues i këtij edicioni, me kundërshtarin e fundit, Krist Aliajn.

Mes lotësh dhe emocionesh, Luizi shprehu falenderimet e tij për publikun dhe jo vetëm që e ndihmuan të shpallet fitues. Një reagim për fitoren e këngëtarit e ka bërë dhe fituesi i “Big Brother Canada”, Kevin Jacobs.

Në një postim në rrjetin social, Instagram, Kevin shprehet se tashmë “nxënësi është bërë mësues”.

“Nxënësi është bërë mësues. Urime Luizit për fitoren dhe faleminderit shqiptarëve në mbarë botën për udhëtimin e jashtëzakonshëm.” shkruan ai.

Jacobs ka postuar në rrjetin e tij social edhe më parë foton e këngëtarit të njohur, duke vlerësuar strategjinë e tij. Por jo vetëm kaq, pasi Jacobs ka postuar edhe disa video në “Instastory” ku ka thënë se e gjithë kanadaja ndjek Big Brother Vip.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...