Pa videon që e kishin imituar në spektaklin e humorit, Kiara e prekur, Luizi: Uroj që këto lot të bien mbi ata që (Video)

Date:

- Advertisement -

Elvisi, Kiara, Luizi, Jori, Qetsori, Efi, Nita, Deamishel dhe Kristi kaluan me sukses provën që u caktoi Vëllai i Madh dhe si shpërblim atyre iu dha mundësia që të shihnin “Big Brother Portokalli”.

 

Banorët ndoqën vetëm një interpretim të aktorëve të “Portokallisë”, spektaklit më të famshëm të humorit në vendin tonë. “Big Brother Portokalli” u prit me humor dhe të qeshura pafund nga të gjithë banorët.

 

Megjithatë, një moment Kiara duket se nuk është ndjerë mirë nga imitimi që i kanë bërë dhe këtë gjë ia ka treguar dhe Luizit pasi panë spektaklin.

 

VIDEO

 

Siçe shohi dhe në video bukuroshja është prekur dhe ka nisur të qajë, ndërkohë që Luizi e ka ngushëlluar dhe i ka qëndruar pranë.

 

“Uroj që këto lot të bien mbi ata që e meritojnë”-ka thënë Luizi.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...

Arrestohet Tasha e TikTok-ut, detyronte nipin të shante për gifte

Natasha Rombula është arrestuar në Sarandë pasi shfrytëzonte nipin...