Shokohen durrsakët/ Turistja ukrainase hyn me bikini në market, hipën sipër kasës dhe thyen shishen

Date:

- Advertisement -

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në një market në Durrës.

Ngjarja në fjalë është nga ato që nuk para të ndodh t’i shohësh përditë, aq më pak në Shqipëri.

Një turiste e huaj, që sipas qytetarëve që dërguan videon, ishtë ukrainase, ka hyrë në market me bikini duke bërë rrëmujë.

Nga pamjet e kamerave të sigurisë shikohet se si ajo hipën sipër kasës dhe qëndron aty.

Sipas qytetarëve, turistja theu edhe një shishe pasi nuk po i hapej. Mësohet se mbërriti policia dhe turistja u shoqërua në rajon për veprime të mëtejshme.

VIDEO

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Ky Europian do të na rrisë më shumë”, Gjimshiti falenderon tifozët: Na kanë mbështetur kudo

Ka përfunduar sot Kampionati Europian për Shqipërinë. Kuqezinjtë u...

“Në Euro 2020 shërbente si kamarier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares,...

Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën...