Pas masazhit, Ronaldo i bën kërkesën e papritur Jorit, ja si reagoi modelja (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Ronaldo Sharka dhe Jori Delli së fundmi kanë krijuar shumë afrimitet me njëri-tjetrin. Modelja i ka kërkuar Ronaldos që t’i bëjë masazh, por ky i fundit pasi i bëri maszh pati dhe një kërkesë për të.

Ai i tha: “A do të dalim jashtë të dy, ta lëmë lojën”, por kjo e fundit nuk e mori shumë seriozisht. Moderatori vazhdoi të këmbëngulë, duke thënë se do ta presë jashtë nëse del sonte nga shtëpia e Big Brother.

Pjesë nga biseda:

Ronaldo: Do të dalim jashtë të dy?

Jori: Si dalim jashtë të dy?

Ronaldo: Lëmë lojën.

Jori: Po po ja, të dal unë e para njëherë.

Ronaldo: Jo, do të dalim të dy dorë për dore.

Jori: Dil ti se unë vij pastaj.

Ronaldo: Pse tall menderen me mua?

Jori: (Qesh) Ti dil e më prit jashtë.

Ronaldo: Unë po dola sonte do të trë pres.

Jori: Po, mnë prit

Ronaldo: Po mos u tall me mua.

Jori: Po ti po tallesh me mua.

Ronaldo: E kam seriozisht.

Jori: Roniii.

Ronaldo: Nuk po ta them më këtë fjalën.

Jori: Bën kështu robi për nominim?

Ronaldo: Për Zotin nuk po tallem, për të madhin Zot!

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...