Video-ja që po bëhet virale në rrjet, Fero godet Arbenitën?

Date:

- Advertisement -

Fero dhe Arbenita Ismalji janë më aktive se kurrë në rrjetet sociale së fundmi, sidomos në TikTok, teksa cifti futet shpesh në video-t “live” për fansat e tyre, ndonjëherë edhe me persona të tjerë, ku kryejnë edhe sfida të ndryshme. Në fakt, ata jetojnë në një shtëpi dhe video-t i bëjnë nga dhoma të ndryshme, ndërsa “live”-i i ditës së djeshme tërhoqi mjaft vëmendje pasi pati disa zënka mes tyre.

Fillimisht ishte modelja ajo që debatoi me partnerin, i cili ndau një informacion me publikun të cilin Arbenita nuk donte që ta dëgjonin të gjithë, ndërsa një moment që po bëhet viral së fundmi shfaq reperin teksa tregohet i dhunëshëm me të.
Kështu, Fero duket i acaruar kur Arbenita nuk sheh që pas saj, shfaqet mamaja e tij (vjehhra e saj) në video dhe pas sekonda më pas, modelja braktis pozicionin e saj dhe shkon në dhomën e partnerit, ku ai shfaqet duke e goditur. Në video nuk dallohet qartë nëse godet direkt modelen, apo e godet me dicka (hedh dicka në drejtim të saj), por duket mjaft qartë që është nervoz dhe tenton edhe t’i thotë dicka.

VIDEO

Të shumë kanë qenë fansat që e kanë quajtur dhunë gjestin e Feros dhe atë vetë “dhunues”, megjithatë nga pamjet mund të gjykoni vetë gjithcka. /News31

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Ky Europian do të na rrisë më shumë”, Gjimshiti falenderon tifozët: Na kanë mbështetur kudo

Ka përfunduar sot Kampionati Europian për Shqipërinë. Kuqezinjtë u...

“Në Euro 2020 shërbente si kamarier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares,...

Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën...