Peshkaqeni i sulmoi të fejuarin, vajza qan dhe ulëret teksa ka parë të gjithë skenën e tmerrshme (Video)

Date:

- Advertisement -

Një shtetas rus në Egjipt është masakruar nga një peshkaqen tigër në Detin e Kuq më datë 8 qershor, pranë qytetit të Hurghadas. Sipas ‘The Guardian’, disa persona ishin përpjekur t’i shpëtonin jetën, por nuk kanë arritur dot.

Agjencia ruse e lajmeve Tass tha se personi i vrarë ishte një rus i lindur në vitin 1999, i cili jetonte në Egjipt me të fejuarën.

VIDEO nga momenti tragjik

Ndërkohë në videon më poshtë shihet e fejuara e tij e cila ka parë të gjithë skenën e tmerrshme, ku peshkaqeni i sulmoi partnerin.

Ajo ulëret dhe qan, por për fat të keq askush nuk mund ta kthejë më pas atë që ndodhi. Të gjithë pushuesit janë të shokuar, ndërsa tregojnë se ngjarja ndodhi shumë shpejtë dhe nuk kishte mundësi që i riu të shpëtonte.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...