Publikohen pamjet e skandalit! Ja si u vodh Real i Madridit, topi kishte dalë jashtë dhe goli i Manchester City u quajt i rregullit

Date:

- Advertisement -

Reali i Madridit nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1 kundër Manchester City. Por menjëherë pas këtij takimi kanë shpërthyer polemikat. Madrilenët mund të ndihen të vjedhur dhe me të drejtë, para syve të gjithë botës dhe VAR.

Pamjet flasin vete

Pak sekonda para se Kevin De Bryune të shënonte, Bernando Silva ka mbajtur një top në fushë në limite. Të paktën ky është pretendimi i arbitrit pasi përsëritja e pamjeve tregon se topi ka dalë jashtë.

Këtë e dëshmojnë së fundmi edhe pamjet e treguara nga disa televizione me këndin e kamerës që e shfaq qartë se Silva nuk ka arritur që të mbajë topin në lojë. Arbitri ka menduar të kundërtën dhe nga ai aksion Kevin De Bryune do të shënonte. /Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....