VIDEO/ E pabesueshme! Real Madridi u vodh para syve të gjithë botës, shihni gafën e tmerrshme të arbitrit te goli i Manchester City

Date:

- Advertisement -

Reali i Madridit nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1 kundër Manchester City. Por menjëherë pas këtij takimi kanë shpërthyer polemikat. Madrilenët mund të ndihen të vjedhur dhe me të drejtë, para syve të gjithë botës dhe VAR.

Video e rastit ne fjale

Pak sekonda para se Kevin De Bryune të shënonte, Bernando Silva ka mbajtur një top në fushë në limite. Të paktën ky është pretendimi i arbitrit pasi përsëritja e pamjeve tregon se topi ka dalë jashtë. “VAR duhej ta kishte kontrolluar atë rast, topin e prekur nga Bernando Silva”, u shpreh Arsene Wenger. Në Spanjë janë të sigurt se arbitri ka vjedhur sot Realin e Madridit. /Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...