Puthja me balerinën në buzë, Kristi: Unë nuk doja, por ajo u afrua…

Date:

- Advertisement -

Mbrëmjen e djeshme “Vëllai i Madh” organizoi një festë beqarie për Luiz Ejllin në shtëpinë e BBV, ku këngëtarit i dërguan disa striptiste të cilat dhuruan performanca të nxehta. Mirëpo gjatë festës u panë të argëtoheshin banorët, ndërsa Kristi u pa duke flirtuar me njërën prej tyre.

Teksa kanë kërcyer me lëvizje provokuese, në një moment Kristi dhe balerina u puthën në buzë. Pas përfundimit të festës ai la takim me balerinën, pasi të mbarojë spektakli. Sot Dea e ka ngacmuar Kristin duke i thënë: “Vetëm ti u puthe të tjerët vetëm kërcyen”.

“Nuk e putha unë se nuk ndodhi ndonjë gjë, isha unë duke kërcyer me këtë gocën dhe ajo u kthye dhe po bënte si tëerk po ajo nuk e mbante dot balancën e trupit”, u përgjigj Kristi duke qeshur.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...