Rishfaqen “tiktoksat” me Jet Ski prane pushuesve në Shëngjin (Video)

Date:

- Advertisement -

Vera erdhi, dhe në Tik Tok janë shfaqur të fortët me Jet Ski, të cilët për një video në rrjetet sociale dhe për ca klikime, vënë në rrezik jetë njerëzish të pafajshëm.

Së fundmi, në redaksi ka mbërritur një video ku shihet një i ri, i cili bën manovrime të rrezikshme me Jet Ski dhe më pas pamjet i poston për ‘like’ në Tik Tok.

VIDEO nga plazhi i Shëngjinit

I riu në video ndodhet në ujërat e Shëngjinit dhe është shumë afër bregut dhe pushuesve që po lahen në det duke u rrezikuar jetën atyre.

Pas kësaj video, mbetet që Policia e Shtetit të marrë masa ndaj të riut në Jet Ski dhe të rrisë sigurinë në plazhet e vendit.

Kujtojmë se një fëmijë rreth 7-vjeç, Jonada Avdia humbi jetën pasi u godit nga një gomone në gusht të vitit të kaluar në plazhin e Potamit në Himarë./JOQ

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...