Rrëmbimi dhe zhdukja e Koçoles dhe Sulovarit me urdhër nga burgu? I dyshuar i burgosuri A.T

Date:

- Advertisement -

Detaje të reja janë zbardhur për zhdukjen e mistershme të dy 46-vjeçarëve në Sarandë, Leonard Thodhori, njohur si “Koçole” dhe miku i tij Fatmir Sulovari (Krasniqi).

Ka dyshime se në rrëmbimin dhe zhdukjen e tyre janë përfshirë 6 persona, mes tyre edhe një i dënuar me burgim të përjetshëm me inicialet A.T, nga veriu i Shqipërisë.

Ky i dënuar me burgim të përjetshëm dyshohet se ka orientuar njerëzit nga qelitë e burgut ku vuan dënimin për rrëmbimin e dy 46-vjeçarëve. Për më tej, i dënuari ka miqësi dhe ka vuajtur një pjesë të dënimit me të dyshuarin tjetër të kësaj ngjarje, shtetasin Ledjan A. nga Saranda.

Shkak për rrëmbimin dhe zhdukjen e Koçoles dhe Sulovarit dyshohet se është bêrë trafiku i hashashit dhe kokainës nga Shqipëria në drejtim të Greqisë. Vlen të thuhet se muajt e fundit ka patur një seri vrasjesh në Sarandë, Tiranë dhe Greqi për shkak të këtij biznesi.

Dyshimet janë se Koçole dhe Sulovari janë vrarë në fshatin Vrinë të Sarandës, por trupat e tyre ende nuk janë gjetur.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...