Sabiani ka hyrë në ‘Big Brother VIP’ vetëm për 3 ditë?

Date:

- Advertisement -

Mbrëmjen e djeshme Sabiani u bë pjesë e “Big Brother VIP” duke i habitur të gjithë. Kjo jo vetëm se ai ka qenë në BBVA një vit më parë, por edhe se u pa si ndërhyrje në jetën dhe lidhjen e vajzës së tij Keisit.

Mirëpo, në rrjet po qarkullon një teori sipas së cilës Sabiani do largohet këto ditë nga formati. Kjo sepse ai ka një koncert më 9 mars dhe në rrjetet sociale është shpërndarë posteri. Nëse koncerti do ishte anuluar, atëherë do ishin njoftuar edhe njerëzit. Gjë që nuk ka ndodhur.

Sabiani ka hyrë në ‘Big Brother VIP’ vetëm për 3

Kjo po i shtyn njerëzit të mendojnë se hyrja e këngëtarit është afatshkurtër dhe e menduar vetëm për të krijuar këtë situatën disaditore.

Sakaq, ndjekësit janë të shqetësuar se çfarë do ndodhë me televotimin. Kujtojmë se Luizi hapi mbrëmë kutinë e Pandorës duke dërguar në televotim Kristin, Oltën dhe Maestron.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...