Sabianit i “ikën” truri? Kejsi: Edhe nëse babi del kundër lidhjes me Kristin, unë do të ndjek zemrën

Date:

- Advertisement -

Lidhja e Kristit me Kejsin është kthyer në kryefjalë ditët e fundit në median rozë. Shkak janë bërë reagimet e Zazës, të dashurës së Kristit jashtë shtëpisë së Big Brother Vip, por edhe reagime e Sabianit, i cili ka dalë kundër kësaj romance të vajzës së saj teksa Kristin e ka qujtur një “çapaçul” që luan me dy porta.

Por, Kejsi duket e bindur se Sabiani nuk del kundër vendimeve të saj. E pyetur ditën e djeshme nga Luizi, Kejsi deklaroi se edhe nëse babai i saj del kundër lidhjes me Kristin, ajo do të ndjekë zemrën dhe do i dalë kundër Sabianit.

Biseda

Luizi: Ke lënë për t’u kuptuar që je shumë e lidhur me babin dhe nëse kur të dalësh nga këtu të thotë që nuk duhet të vazhdosh më asnjë sekondë me Kristin, si reagon ti?

Kejsi: Nuk ka për të patur reagim të tillë. Me aq sa e njoh unë nuk do ndodhi ajo, por edhe nëse ndodh unë do ndjek zemrën time.

Luizi: Do i dalësh kundra?

Kejsi: Po.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...