Shihni si tifozët e Interit u tallën me Milanin, nuk i mjaftoi eliminimi nga Champions: “Pioli is on fire” (video)

Date:

- Advertisement -

Sikur të mos mjaftonte eliminimi që i bën nga Champions League, tifozët e Interit e shfrytëzuan momentin për t’u tallur me Milanin. Në momentin që Martinez tundi rrjetën, menjëherë nisi kënga te zikaltërit: “Pioli is on fire”.

Kështu u drejtuan tifozët e Interit për trajnerin e Milanit, teksa këtë këngë kuqezinjtë e kënduan në momentin që fituan titullin në Serinë A. Zikaltërit vazhduan me ironinë e tyre edhe pas përfundimit të takimit. /Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...