VIDEO/ Georgina “thyen” rrjetin” me kërcimin sensual, partnerja e CR7 shfaqet duke kërcyer ‘twerk’

Date:

- Advertisement -

Partnerja e Kristiano Ronaldos, Xheorxhina Rodriguez, ka zbuluar së fundmi talentin e saj të fshehur për “twerk”.

Prej disa ditësh ajo ka postuar vazhdimisht në llogarinë e saj personale në Instagram momente gjatë mësimit të lëvizjeve nga profesionistë të kësaj fushe kërcimi.

VIDEO nga kercimi i saj

Modelja e famshme dhe nënë e tre fëmijëve, bëri të ditur se kishte filluar mësimet e “twerking” dhe duhet thënë se duket në super formë. E veshur sportive, ajo ka pushtuar Instagramin me kërcimin e saj deri diku provokues.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...