Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Date:

- Advertisement -

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën 21:00. Kjo ndeshje është e vlefshme për grupin B dhe në rast se Shqipëria fiton, kalon më tej.

Dilema më e madhe e Silvinjos mbetet qëndra e sulmit, Broja apo Manaj? Për momentin Manaj ka disa pikë më shumë në këtë balotazh. Por kjo dilemë do të zgjidhet vetëm në minutën e fundit kur të dalë formacion zyrtar.

Nga ajonqë kemi parë në ndeshjet e fundit Rei Manaj është në formë të lartë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Egnatias nuk i lejohen hapat fals, Edlir Tetova “kopsit” titullarët

Egnatia do të luajë ndeshjen e kthimit me Borac...

FOTO/ Tritoli në Elbasan, Xhovana Nikolli MESAZH Nuredin Dumanit: Ti s’je burrë por ordiner!

Xhovana Nikolli ka reaguar për herë të parë në...

Raporti i Komisionit Europian: Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%

Shqipëria renditet e para në rritjen e turizmit duke...