Showbizi dhe politika bëhen bashkë në ditëlindjen e Efit, brenda festës së “çmendur” të “Shefes së Diplomacisë”

Date:

- Advertisement -

Ditën e djeshme “Shefja e Diplomacisë”, Efi, festoi ditëlindjen mes miqve. Padyshim që ajo është një nga banoret më të përfolura të këtij edicioni të “Big Brother VIP” që gjithashtu edhe pas daljes nga shtëpia vazhdon të ketë mjaft vëmendje.

Me rastin e 27 vjetorit, Efi organizoi një ditëlindje gjigande ku mes të fturave nuk mungonin VIP-a, ish-banorët e Big Brother Vip, miq të saj, madje edhe politikanë. Nga storyt e publikuara nga vetë Efi shihet Olti Curri, Ronela Hajati, Eraldo Rexho, Arjan Konomi, Elona Guri dhe shumë të tjerë.

Por, në këtë festë nuk kishte si të mungonte edhe Luizi. Nëpërmjet këngëve të tij, që tashmë janë kthyer në hit-e, Efi përfshiu Luizin në ditëlindje ku kërceu e festoi me to.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...