Të ndarë prej disa vitesh, por çfarë raporti ka me Bora Zemanin? Ja çfarë thotë Vin Veli

Date:

- Advertisement -

Bora Zemani dhe ish-partneri i saj, DJ i njohur Vin Veli i kanë dhënë fund martesës së tyre rreth gjashtë vite më parë. Por edhepse të ndarë dhesecili prejtyre po vazhdon jetën e tij, ish-çifti kanë ruajtur një raport të mirë me njëri-tjetrin për hir të djalit të tyre, Arborit.

Madje shpesh herë dyshja shihen bashkë në momentet më të rëndësishme të vogëlushit të tyre.

Por si është në të vërtetë raporti i ish-çiftit pas asaj që shikohet në rrjetet sociale?

Një përgjigje për këtë e ka dhënë vetë, Vin Veli gjatë një interviste për “T7”.

“Marrëdhënia është shumë e mirë. Gjithmonë ka qenë me mirëkuptim. Kemi qenë bashkë gjithmonë për të përbashkëtën tonë, djalin”.

I pyetur për marrëdhënien që ka me Arborin, Dj u shpreh se e takon shumë shpesh, madje edhe kur nuk ndodhet në Tiranë, ai komunikon me të nëpërmjet telefonit:

“Arborin e takoj shpesh, gjithë kohës. Edhe nëse nuk jam në Tiranë lidhem disa herë në ditë. Është në mendjen timë gjithë kohës, 24 orë.”

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...