“Të ngeli hatri me Arminën që mbështeti më shumë Luizin ?” Olta Gixhari: Me Berishën…

Date:

- Advertisement -

Olta Gixhari dhe Armina Mevlani
Pas daljes nga “Big Brother Vip”, Olta Gixhari ka qenë një ndër banoret më të komentuara të këtij edicioni. Gjatë kësaj kohe, aktorja ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, e në disa raste duke iu kthyer përgjigje ndjekësve për pyetjet që ata i kanë drejtuar.

Së fundmi ajo ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e shumtë, ku dikush e ka pyetur në lidhje me Armina Mevlanin, të cilën e ka shoqe, por që ajo ka mbështetur Luiz Ejllin në BB VIP.

“Të ngeli hatri me Arminën që mbështeti Luizin më shumë dhe jo ty që të ka shoqe?”, e ka pyetur një ndjekës.

“Aspak. Unë Arminën kam shoqe të mirë. Të gjitha shijet janë të drejta”, përgjigjet Olta, e cila më pas shton: “Kurse me Berishën po më ka ngelur hatri”, duke mos dhënë më shumë detaje për këtë hatërmbetje.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...