Grida Duma shfaqet si kurrë më parë, por cili është djaloshi që e shoqëron me motorr? (Video)

Date:

- Advertisement -

Grida Duma shfaqet si kurrë më parë, por cili është djaloshi që e shoqëron me motorr?

Grida Duma i ka suprizuar të gjithë këtë fundjavë me postimmin e fundit, pasi ëhstë shfaqur n një mënyrë krej tjetër nga sa jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Grida ka hequr petkun e politikanes, moderatores, zonjës së angazhuar në mbrojtjen e të drejtave të grave, dhe të aktivistes për mbrojtjen e të drejtave të njeriut.

VIDEO e Grides

Këtë fundjavë Grida Duma ka zgjedhur të udhëtojë nëpër Shqipëri, por jo me makinë, por me motorr.

Ajo që menjëherë të tërheq vëmendjen është se cili është motoristi që e shoqëron, por kësaj pyetjeje i jep menjëherë përgjije vetë Grida, e cila sqaron se në këtë udhëtim “shpirtëror” është sëbashku me djalin e saj.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...