“Të sillem nëpër kokë gjatë lojës tënde”, Arjola Demiri “s’kursen” Luizin: Sa mirë më ka studiuar, e ftoj të…

Date:

- Advertisement -

Arjola Demiri si shumë prej shqiptarëve dukej se ishte mbështetëse e Luizit në fillimet e tij në Big Brother Vip, mirëpo deklaratat e këngëtarit për të bënë që mendimi i aktorës të ndryshonte.

Këngëtari tregoi se në edicionin e parë aktorja u viktimizua shumë dhe përmendte gjithë kohës fëmijët.

Mirëpo së fundmi duket se Arjola është përmendur sërish gjatë një bisede mes Luizit dhe Efit, dhe aktorja ka reaguar ashpër ndaj tij.

“Sa mirë më ka studiuar Luiza në botën e strategjive. 6-7 herë më ka përmendur emrin deri tani. Nëse të gjitha femrat viktimizohen si Arjola Demiri. Ftoj Luizin të mos zgjedhë viktima reale për të çuar lojën përpara. Femrat e zonja dhe luftarake duket që e shqetësojnë, ndaj i përçmon, lufton, përdor për lojë dhe uroj të mos e bëjë në jetë reale.

Faleminderit që më jep vëmendje dhe të sillem nëpër kokë gjatë lojës tënde. Pema me kokrra, gjuhet se pemës së thatë si afrohet kush. Kaçubeti beso n’veti e gjun n’gjeti”, shkruan Arjola.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...