“Llastohesh si gocat. Mund të jesh femër brenda”! Deklarata e Jorit për Kristin bën xhiron e rrjetit

Date:

- Advertisement -

Edhe pse është spikatur për të folurën e saj gjysmë shqip dhe gjysmë italisht apo energjinë poZitive, duket se Jori është një thesar i pazbuluar.

Së fundmi në ballkon ajo i është drejtuar Kristit duke i thënë që sillet si femër dhe kërkon që të përkëdhelet.

Ndërkohë i ka kujtuar atij se si do të sillet nëse ikën në luftë.

Pjesë nga biseda:

Jori: Ti nuk je gentalman. Ti bën çik si femër, ti mund të jesh femer brenda. Se ke ca llastime që i kanë gocat.

Kristi: Ça llastimesh?

Jori: Ti do të jesh i llastuar, i përkëdhelur. Ja mendo ti të ikësh për një vit në luftë

Kristi: Lufta është gjë tjetër

Jori: Po ti vdes i pari aty në luftë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...