Tiranë/ Manjaku nuk ndalet së prekuri të pasmet e vajzës në autobus (Video)

Date:

- Advertisement -

Rastet e manjakëve që përfitojnë në urbanët e Tiranës janë të shumta dhe gjithmonë JOQ zgjedh që t’i denoncojë. Së fundmi në redaksinë tyre ka mbërritur një rast, ku një burrë, prek nga të pasmet një vajzë të re.

Siç shihet edhe nga videoja, ai prek vazhdimisht nga të pasmet vajzën. Burri bën sikur i shkon dora aksidentalisht, por në fakt vihet re që ai e bën me qëllim.

Videoja është dërguar nga një qytetar, që ka qenë i pranishëm në vendngjarje. Ai e ka kuptuar se çfarë ka bërë zotëria dhe e ka filmuar.

Megjithatë, ai nuk ka gjetur guximin të reagojë, gjithashtu edhe vajza që ka rënë viktimë e këtij manjaku.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...