“Triksën e q… Donaldi në BB”, shqiptarët i përmendin motrën Albano Bogdos

Date:

- Advertisement -

I ashtuquajtur komediani Albano Bogdo bëri një koment ditën e djeshme në emisionin e tij mbi këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Ai përmendi vëllain e kësaj të fundit Alban Ramosajn, duke iu drejtuar konkretisht me fjalët: “A e dini kush është Alban Ramosaj?! Është ai tipi që i q.. motrën Donaldi në BB!”

Kaq ka mjaftuar që të kishte një shpërthim të ashpër mediatik jo vetëm nga familja Ramosaj, por nga personazhe publike të botës së televizionit e jo vetëm.

Reagim ka patur edhe tezja e të rinjve, Albërije Hadërgjonaj e cila ka dënuar fjalët e Bogdos duke thënë se nuk i ulin dot nipin dhe mbesën e saj.

Kaq qenë vetë shqiptarët ata të cilët i kanë përmendur Bogdos të motrën Klaudian, e cila në vitin 2017 ka qenë pjesë e formatit BB. Ajo ka qëndruar si konkurrente për disa muaj brenda në shtëpi por duket se i vetëquajturi komedian e kishte harruar si fakt.

Shumë persona kanë kërkuar për marrje masash nga autoritetet ndaj emisionit të tij ndërsa një pjesë tjetër ka kërkuar mbylljen.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Çakalli zbret në Tiranë, kapet në shkallët e TKOB (VIDEO)

Një mëngjes aspak i zakontë në qendër të kryeqytetit...

Kjo është 19-vjeçarja që vrau babain me armën e tij të punës

Hygerta Meta është 19-vjeçarja që vrau dhe groposi në...

Do më fejonte me zor”, vajza vret babain dhe e gropos në oborrin e banesës

Horror në Shënavlash të Durrësit! Vajza ka vrarë babain...