U kërcënua nga shokët e Cllevios, Noizy tërheq kallëzimin për reperin nga Lushnja

Date:

- Advertisement -

Ditën e djeshme, u arrestua Klevio Ahmetaj, i njohur në rrjetin social “TikTok” si Clevio Serbiano. Arrestimi i reperit nga Lushnja ishte shpallur në kërkim nga policia e Durrësit për veprën penale të përndjekjes, i denoncuar nga Rigels Rajku i njohur ndryshe si Noizy dhe babai i tij, Bashkim Rajku.

Cllevio u arrestua në aeroportin e Rinasit kur sapo ishte kthyer nga Italia. Rajku kishte bërë kallëzim për përndjekje, pasi Cllevio e kërcënonte dhe ofendonte dhe kjo i shkaktonte Noizy-t gjendje ankthi dhe frike.

Pas arrestimit të Cllevios, reagimet e shokëve të tij ishin të shumta. Ndërkohë sot, Noizy është bërë pishman dhe ka vendosur që të tërheqë padinë ndaj Cleviol Ahmetit. Fabio Dushku dhe Aleks Visha, ditën e djeshme pasi u arrestua Cllevio, i dhanë ultimatum Noizy-t që të tërhiqte kallëzimin ndaj Kleviolit, ndryshe nuk do të shkelte më në Greqi dhe në Angli.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...