VIDEO/ “Cllevio është arrestuar si i dashuri i Noizyt”/ Deklarata e papritur e avokatit, Noizy ‘e dashura’ e reperit Lushnjar

Date:

- Advertisement -

Kleviol Ahmetaj, reperi nga Lushnja është arrestuar nga policia si i dashuri i Noizyt. Kështu është shprehur avokati i Cllevio Serbianos, në një deklaratë të tij në rrjetet sociale. Sipas avokatit, arrestimi i reperit lushnjar është bërë, pasi ai akuzohet për përndjekje.

Mirëpo, avokati sqaron se përndjekja është shpirtërore dhe Kleviol Ahmetaj nuk ka lidhje me “dashurinë”, por Noizy e ka pranuar dashurinë e Kleviolit kundrejt arrestimit të tij.

VIDEO

Kujtojmë se reperi Ahmetaj u vu në pranga mbrëmjen e djeshme, pasi reperi Rigels Rajku, kreu i grupit OTR, e ka kallëzuar. Sipas burimeve, Noizy ka shkuar bashkë me babain e tij në polici dhe e ka paditur Kleviolin.

Ky i fundit, pak muaj më parë është dhunuar nga grupi i OTR, pranë lokalit të reperit dibran. Me poshte procesverbali i publikuar nga Abc News.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...