U përfol sot për një video erotike, para 5-vitesh mediet zbuluan “sozinë” e Luana Vjollcës

Date:

- Advertisement -

Teksa rrjeti është pushtuar nga aludimet se videoja erotike që qarkullon është e Luana Vjollcës, pak njerëz e dinë që ajo ka edhe një sozi. Ajo quhet Hareza dhe është nga qyteti i Suharekës.

Video per te cilen diskutohet

Ato kanë një ngjashmëri të frikshme me njëra-tjetrën, të dyja bjonde, me buzë të plota voluminoze, me trup me forma të theksuara dhe të kuruara deri në detaje.

Disa vite më parë, ngjashmëria e tyre bëri bujë të madhe në media, madje u konsideruan si dy pika uji.

Prej ditës së djeshme, rrjetet sociale po ziejnë për imazhin e një vajze enigmatike, për të cilën thuhet se ka marrë 100 mijë euro në ditë në Dubai.

Lajmi i vjeter ku flet per nje sozi te Luanes

Nuk vonoi shumë dhe në rrjetet sociale nisi të qarkullonte një video, ku aludohej se moderatorja Luana Vjollca ishte personazhi i njohur i ekranit për të cilën flitej. Mirëpo, imazhet e shpërndara në internet lënë shumë hapësirë për diskutim dhe vërtetësi.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related