VIDEO/ “Brezi i TikTok” sundon futbollin, një festë e paprecedentë goli në La Liga, u shtir si i dëmtuar dhe më pas filloi me… “Twerk”

Date:

- Advertisement -

Përpara tifozëve të tyre, Sociedadi mposhti rivalin e tyre më të madh me shifrat 3-0.

Video nga festa e çuditshme

Skuadra vendase luajti një lojë të shkëlqyer dhe mori tre pikë me të cilat u ngjit në krye të tabelës së La Ligës, por e anashkaluan edhe Bilbaon, gjë që u bë shkak për festën e dyfishtë të tifozëve të klubit nga San Sebastiani.

Kubo do të shënonte golin e dytë, por festimi i golit të tij tronditi botën e futbollit. Japonezi në fillim pretendoi se kishte një dëmtim të shpinës, dhe më pas bëri atë që askush nuk e priste, të paktën jo në futbollin e meshkujve, nisi me… Twerk. /Sport Ekspres

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...