U rrëzua teksa punonte, ky është 62-vjeçari që humbi jetën në Sarandë

Date:

- Advertisement -

Edmond Kapo është 62-vjeçari që humbi jetën ditën e sotme në Sarandë pasi u rrëzua nga pallati ku po punonte.

62-vjeçari ishte duke punuar në një pallat në ndërtim, kur ra aksidentalisht nga lartësia. Për shkak të plagëve të marra ai nuk mundi të mbijetojë.

Kapo ishte me origjinë nga fshati Markat dhe sipas miqve ishte shumë i dashur e punëtor.

Grupi hetimor vijon veprimet në vendin e ngjarjes, me qëllim dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...

Notat e Shqipërisë/ Hysaj shpëtoi kokën para golit, Asllani dukej si lojtar i Italisë, Broja i vetëm në shtëpi

Strakosha (6.5): “Të gjithë u befasuan kur panë Strakoshën...