U shua në lule të rinisë në Itali, miqtë e Admirit, 18-vjeçarit shqiptar të tronditur: Do mbetesh në zemrat tona!

Date:

- Advertisement -

Familjarë dhe miq janë tronditur nga vdekja e papritur e 18-vjeçarit shqiptar në Itali, Admir Hoti, i cili ndërroi jetë mbrëmë në spital si pasojë e një aksidenti të rëndë rrugor.

Admiri ishte duke drejtuar mjetin e tij tip “Fiat” kur u përplas me një makinë tjetër në Portogruaro.

Shkak i përplasjes dyshohet të ketë qenë rrëshqitja e makinës Fiat Grande Punto, e cila u përplas me një Chevrolet. Nga përplasja e fortë, Fiat-i i shqiptarit u nda në dysh, raportojnë mediet vendase.

Bashkë me 18-vjeçarin në makinë ishte babai i tij dhe një shtetas tjetër italian, të cilën kanë mbetur të lënduar nga aksidenti.

Lidhur me këtë lajm të hidhur, miqtë në rrjete sociale të të riut kanë shprehur të gjitha ngushëllimet duke e përshkruar si një djalë me vizion, çapkën dhe të shkathët. Ata thanë se i riu do të jetë përgjithmonë në zemrat e tyre.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...