Pas përkrahjes së Luizit ndaj Benet Becit, ‘shpërthen’ aktori i njohur: Me ato mund të blesh dy këngëtarë, por jo Shkodrën

Date:

- Advertisement -

Pas përkrahjes së Benet Becit nga ish-banori I BBV, Luiz Ejlli, ka reaguar aktori Julian Deda. Me anë të rrjeteve sociale ky i fundit i drejtohet Becit se me atyo para mund të blëjë vetëm 2 këngëtar, por jo Shkodrën.

Në një reagim në rrjetet sociale, Deda i drejtohet Benetit, se me paratë e tij mund të blejë maksimumi dy këngëtarë, por jo Shkodrën dhe shkodranët.

“Ka një ligj të pashkruar që është : Shkodra është molla e ndalueme për komunistët e për rrjedhojë edhe për socialistët. Lodheni kot në Shkodër nuk fitohet me legenllëqe pushteti.

Me ken shkodran asht titull. Nuk asht kollaj me e marr këtë titull mor shoku Beno.

Të qenit shkodran nuk e blen dot me lek pushteti. Me ato lek mund të blesh maksimumi dy këngëtarë por jo Shkodrën dhe shkodranët. Po ta them edhe një sekret o shkou Beno.Socialistët shkodranë pak ti gërvishtësh dalin demokrat, kështu që kot lodhesh”, shkruan Deda.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....