VIDEO/ A do përfshihet në politikë? Luizi zbulon kërkesat nga kandidatët

Date:

- Advertisement -

Fituesi i “Big Brother VIP 2”, Luiz Ejlli, zhvilloi intervistën e parë pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Ai zbuloi se ka pasur kërkesa nga kandidatët, njëkohësisht me këtë rast dha edhe një përgjigje nëse do t’i futej politikës.

Ejlli shprehu në “Më lër të flas” se do të qëndrojë jashtë politikës, pasi nuk e sheh të përshtatshme përfshirjen.

VIDEO nga emisioni

“Unë i them çdo shqiptari të votojë. Kush nuk voton hesht. Përveç atyre që më kanë ardhur në shtëpi, erdhën tre, i thashë që me sa di unë kam fituar një spektakël, dhe me sa po kuptoj kam fituar zemrat e tyre. Nuk e shoh të përshtatashme që unë të përfshihem me politikë dhe të merrem”, u shpreh Ejlli.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...

Arrestohet Tasha e TikTok-ut, detyronte nipin të shante për gifte

Natasha Rombula është arrestuar në Sarandë pasi shfrytëzonte nipin...