VIDEO/ A e uroi ish-partnerja për fitoren e “Big Brother VIP”? Ja si përgjigjet Luiz Ejlli

Date:

- Advertisement -

Artisti Luiz Ejlli përmendi gjatë intervistës në “Më lër të flas” edhe ish-partneren.

Luiz Ejlli zbuloi se nuk është uruar nga ajo për fitoren e “Big Brother VIP 2”, pasi tashmë kanë vijuar jetën e tyre të ndarë.

VIDEO nga intervista e Luizit

“Me gjithë respektin që kam për atë vajzë, e cila ka familjen e saj, i uroj gjithë të mirat se nuk kam asgjë të keqe me të. Nuk më ka uruar për fitoren. Nuk ka lidhje, ne jemi ndarë në mënyrë paqësore. Nuk më ka ngelur qejfi, nuk e paragjykoj. Me aq sa e njoh jam e bindur që i është bërë qejfi”, tha artisti./TCH

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...