VIDEO/ Babai i Haland i dehur nxirret nga stadiumi! Shau dhe tallej me tifozët e Real Madrid, kthehet gjithçka në komike

Date:

- Advertisement -

Alf-Inge Haaland, babai i Erling Haaland, ishte protagonisti i skenave që askush nuk dëshiron t’i shohë në Bernabeu. Gjithçka ka ndodhur në fillim të pjesës së dytë të ndeshjes së parë të gjysmëfinales së Champions League mes Real Madrid dhe Manchester City.

VIDEO kur ai tallet me tifozerine dhe eshte i dehur

Babai i norvegjezit padyshim që nuk e ka kaluar mirë në stadium dhe situata është përshkallëzuar në fillimin e pjesës së dytë kur rojet e sigurisë e kanë nxjerrë nga stadiumi.

Babai i sulmuesit të njohur provokoi gjatë gjithë ndeshjes dhe në një moment nisi të gjuante me kikirikë ndaj tifozëve të Real Madridit.

Në shoqërinë e tij ishin edhe disa persona të tjerë, të gjithë dukej se ishin të dehur dhe po debatonin ashpër me tifozët e Realit.

Gjatë daljes, Alf-Inge ka sharë dhe tallur tifozët e Realit, derisa disa roje sigurie e nxorrën nga stadiumi. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...