VIDEO/ Pas puthjeve pasionante, Kristi Bertit vihet në kërkim të striptistes Bionde në Tiranë

Date:

- Advertisement -

Kristi Dragoti mesa duket e ka mbajtur premtimin e bërë para disa ditësh në shtëpinë e Big Brother Vip.

Gjatë festës së beqarisë së Luzit, ai rrëmbeu vëmendjen për skenat e tij me puthje dhe përqafime me një nga balerinat që kishte ardhur enkas për ta në festë.

VIDEO e postuar nga Jori

Mbrëmjen e djeshme, nëpërmjet një videoje postuar nga mikesha e tij Jori Dielli, ai shihet teksa hypën në makinën e klubit të natës ku punon edhe balerina.

Kujtojmë se dyshja, shkëmbyen puthje në buzë pasionante dhe kërcim sensual, ku dhe nëpërmjet videos së Jorit shihet i buzëqeshur duke hipur në makinë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...