VIDEO/ Del në shitje shtëpia luksoze e Noizy-t! Shikojeni se për çfarë luksi bëhet fjalë

Date:

- Advertisement -

E morët vesh? Shtëpia e Noizyt ka dalë në shitje. Po-po, e lexuat mirë. Superapartamenti luksoze në pronësi të Noizy-t tanimë është në shitje. Teksa sheh videon e prezantimit të tij, mbetesh pa fjalë.

VIDEO e shtepise se Noizit ne shitje

Një hapësirë 320m2, në katin e parë të banimit dhe në të dytin nga toka në një pallat të ri.

Çfarë ka apartamenti? Çdo gjë.

Dy mjedise gjigande pritjeje, biblikotekë, kuzhinë e veçuar, mjedis ngrënjeje, 3 dhoma gjumi, garderobë, 1 dhomë bosh që mund të përdoret për dhomë gjumi, 3 tualete, palestër, sauna, lavanderi, ballkon përreth gjithë gjatësisë së apartamentit. Ka gjithçka që të ndiheni se keni plotësuar ëndrrën për shtëpinë perfekte. Ah se harrova, ka dritë natyrale kudo nëpër apartament.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...