VIDEO/ Hyn nga stol dhe vulos fitoren e skuadrës, Arbnor Muja debuton me gol në Turqi

Date:

- Advertisement -

Arbnor Muja ka kryer sot debutimin e tij në radhët e Samsunsporit. Sulmuesi shqiptar e nisi ndeshjen nga stoli, por la ndikimin e tij sapo iu dha rasti nga trajneri. Muja u aktivizua në pjesën e dytë të lojës, ndërsa në minutën e 91-të vulosi fitoren 2-0 kundër Antaliasporit.

Video e golit nga Muja

Anësori i Kombëtares shqiptare e feston në mënyrën më të mirë të mundshme debutimin e tij në Turqi, ku do të përpiqet të ndihmojë skuadrën të sigurojë mbijetesën në elitë edhe për sezonin e ardhshëm.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...