VIDEO/ Festoi si i çmendur përpara gjyqtarit të katërt, Klopin e zë ngërçi gjatë festimit

Date:

- Advertisement -

Liverpuli ka marrë një fitore dramatike kundër Totenhemit. Të kuqtë kanë mundur të fitojnë falë një goli në minutën e 96, i cili është përjetuar së tepërmi si nga tifozët, ashtu edhe nga Jurgen Klopi.

Trajneri gjerman ka shkuar të festojë si i çmendur pranë gjyqtarit të katërt të takimit, por jo gjithçka i ka shkuar siç duhet. Klopin e ka zënë ngërçi gjatë festimit, teksa është parë duke çaluar pranë vijave kufizuese. Pamjet janë bërë menjëherë virale në rrjetet sociale./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...