VIDEO/ Fieraku të çon dëm lekët e paguara për të parë ndeshjen, luftëtari shqiptar e fiton ndeshjen në MMA për 10 sekonda

Date:

- Advertisement -

Bernardo Sopai ka bërë një fitore spektakolare në ndeshjen e MMA kundër Julian Lopez. Janë dashur vetëm 10 sekonda që Bernardo ta fitonte këtë ndeshje. Një grusht në fytyrë mjaftoi për ta hedhur rivalin në tapet.

Fieraku po kërkonte të vazhdonte më tej për të goditur kundërshtarin, por arbitri e mbylli me shpejtësi takimin për të evituar dëmet e rivalit. Kjo është një nga ato ndeshje ku lekët e paguara për të parë ndeshjen shkojnë dëm pasi dueli zgjati vetëm 10 sekonda. /Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...