VIDEO/ Harry Kane shënon golin më të bukur të karrierës, predha nga goditja e dënimit nuk i lë asnjë shans portierit

Date:

- Advertisement -

Harry Kane ka shënuar golin më të bukur të karrierës. Sulmuesi i Totenhem prodhoi një perlë të vërtetë në ditën e sotme. Totenham është duke u ndeshur me Brentford, teksa pjesa e parë do të mbyllej me shifrat 1-0.

Në minutën e 8, Harry Kane shënoi supergol nga goditja e dënimit duke mos i lënë asnjë shans portierit kundërshtar për të reaguar. Megjithatë në pjesën e dytë Brentford përmbysi gjithçkla me dopietën e Mbuemos. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Çakalli zbret në Tiranë, kapet në shkallët e TKOB (VIDEO)

Një mëngjes aspak i zakontë në qendër të kryeqytetit...

Kjo është 19-vjeçarja që vrau babain me armën e tij të punës

Hygerta Meta është 19-vjeçarja që vrau dhe groposi në...

Do më fejonte me zor”, vajza vret babain dhe e gropos në oborrin e banesës

Horror në Shënavlash të Durrësit! Vajza ka vrarë babain...