VIDEO/ Sot mund të vendosin kthimin në La Liga, tifozët dalin në rrugë me banderola për Myrto Uzunin dhe i këndojnë sulmuesit shqiptar

Date:

- Advertisement -

Granada po kryeson kampionatin në La Liga 2 dhe është pranë ngjitjes në elitën e futbollit spanjoll. Ekipi i Myrto Uzunit luan sot ndeshjen e parafundit të kampionatit kundër Mirandes në transfertë.

VIDEO e tifozeve me foton e Uzunit

Të shumtë janë tifozët e Granadas që e kanë ndjekur skuadrën e tyre duke kërkuar kthimin në La Liga. Ndërkohë në festën e parakohshme janë parë edhe banderola të Myrto Uzunit, me mbështetësit e ekipit spanjoll që i këndojnë lojtarit të tyre më të rëndësishëm. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...