VIDEO/ Historia e trishtë në ‘Tik Tok’, pse babait s’i bënte zemra ta takonte të bijën nuse!

Date:

- Advertisement -

Në rrjetet sociale ka qarkulluar një video prekëse e një babai dhe vajzës së tij në ditën e dasmës.

Në këtë video të publikuar nga vetë nusja në rrjetin social ‘Tik Tok’ dhe të bërë më pas virale, babai nuk pranon t’i japë dorën dhe ta takojë atë në ditën më të lumtur, atë të dasmës. Pas kësaj video që ka prekur zemrat e shumë shqiptarëve fshihet një histori shumë e trishtë.

VIDEO nga momenti prekes

Mësohet se babai nuk ka pranuar ta përshëndesë vajzën e tij pasi ai ka humbur dy fëmijë në lule të rinisë. Një djalë 21-vjeç i ka vdekur ndërsa vajza e re në moshë ka kryer vetëvrasje.

Kjo është edhe arsyeja e dhimbshme pse babai nuk ka mundur të gëzohet në dasmën e vajzës dhe ta përshëndesë e takojë ashtu siç do donte, me lot në sy ai i shmanget vajzës së tij të veshur me vellon e nusërisë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related