VIDEO/ Klodiana Shala bën për të qarë konkurrentin e Përputhen: Unë të mbaj në ajër, ai lë studion

Date:

- Advertisement -

Për’Puthen është një nga emisionet që për qëllim kanë njohjen mes të rinjve. Ditën e djeshme në rolin e opinionistet ishte Klodiana Shala. Sportistja shqiptare ka reaguar “ashpër” gjatë një diskutimi në studio mbi takimin e një prej konkurrentëve.

Video kur Shala i ben presion

Bëhej fjalë për takimin mes Romaldos dhe Marias, ku komenti mbi fizikun e Samonas, një tjetër konkurrenteje ka nxitur debat në studio. Shala dhe Romaldo kanë diskutuar me tone të ashpra, teksa në një moment sportistja shqiptare dëgjohet t’i thotë konkurentit: “Unë të ngre opa, të mbaj në ajër”.

Kaq ka mjaftuar dhe konkurenti ka shpërthyer në të qara duke lënë më pas edhe studion e Për’Puthen.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...