Video/ Luiz Ejlli bën kërkesën e veçantë për Ramën dhe shpreh vlerësimin e tij për të: Është shumë karizmatik, dua që të…

Date:

- Advertisement -

Kryefjala e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, ka shprehur sot simpatine e tij per kryeministrin Rama. Duke folur me banoret e tjere, Ejlli shprehet se ”Dua nje video call me Ramen. Eshte shume tip, eshte shume karizmatik”.

Me tej ai e mbyll me nje batute duke thene se e ka marre malli ta shohe sepse u bene 4 muaj e gjysme te mbyllur. Me heret Luizi ka shprehur publikisht mirenjohjen e tij ndaj kandidatin socialist per Shkodren, Benet Becin, i cili e kishte ndihmuar ne momentin me te veshtire te jetes se tij.

VIDEO

Kujtojme qe Ejlli nuk ka asnje informacion nga jashte. Keto deklarata te Luiz Ejllit vijne në një moment kur Sali Berisha ka tentuar ta përdorë imazhin e tij në fushatë, sikur Ejlli është mbështetës i PD. Por ja çfarë thotë Luizi më fjalët e tij:

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...