VIDEO/ Luizit i kërkojnë autograf, ai ia kthen: Po më duket vetja si CR7

Date:

- Advertisement -

Në After Party-n Big Brother Vip Albania ku ishin të ftuar të gjithë ish-banorët, vëmendjen më të madhe padyshim e mori Luiz Ejlli, fitues i këtij edicioni dhe banori më i pëlqyer i publikut për katër muaj e gjysmë sa qëndroi në shtëpi.

Luizi i thote fansit me duket vetja CR7

Secila lëvizje që po bën këto ditë komentohet nga fansat e tij që dëshirojnë të shohin edhe jetën e tij jashtë dyerve të Big Brother.

Në festën ku po morën pjesë, një fans i ka kërkuar një autograf, ndërsa ia dha ai tha se po i duket vetja si Cristiano Ronaldo.

Teksa performonin bashkë në skenë, Noizy befasoi Luizin me një super lajm

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related