Zbulohet se e kujt është makina luksoze me të cilën ishte Luizi dje në Shkodër (Video)

Date:

- Advertisement -

Një ditë pasi u shpall fitues i “Big Brother Vip Albania 2”, Luiz Ejlli shkoi menjëherë drejt Shkodrës ku u takua me nënën e tij dhe shkoi dhe tek varri i babait të tij, gjë të cilën e kishte thënë dhe disa herë gjatë qëndrimit në Big Brother Vip.

Por, në disa video dhe foto që qarkulluan në rrjetet sociale, Luizi shfaqej me një makinë luksoze tip “Range Rover” ngjyrë të bardhë, teksa ai kishte deklaruar se kishte një makinë të thjeshtë tip “Golf 5”.

VIDEO e Kiares me Olten dhe makina ne sfond

Por, fansat nuk iu kanë shpëtuar detajet dhe duket se kanë zbuluar pronarin e mjetit. Mjeti tip “Range Rover” duket se është i Kiara Titos.

Në një video që Olta ka publikuar në rrjetet sociale, ku shfaqet bashkë me Kiarën, pas krahëve të tyre shfaqet i njëjti mjet me të njëjtën targë me të cilën Luizi ishte në Shkodër dhe ndjekësit mendojnë se ajo makinë është e Kiarës.

Po ashtu, Luizi dje në Shkodër kishte vënë dhe një kapele, e cila po ashtyu ishte e Kiarës. Nuk dihet nëse Luizi në Shkodër ka qenë bashkë me Kiarën.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...