Video në telefonin e kriminelëve? Vjen reagimi i parë nga Luana Vjollca: Turp të hidhet baltë mbi jetën e një vajze!

Date:

- Advertisement -

Në rrjet po qarkullon një video erotike, ku sipas ekspertit të kriminologjisë, Ervin Karamuço ka dalë nga bisedat në “Sky” të një personazhi në kërkim dhe dyshohet se i përket një vajze të showbizit.

Në lidhje me videon ka reaguar moderatorja Luana Vjollca, ka postuar një foto të saj në InstaStory, ku tregon se nuk ka tatuazh në pjesën e gjoksit, ndryshe nga vajza që shfaqet në videon erotike, teksa ka reaguar ashpër lidhur me aludimet mbi ato pamje.

Video qe po perflitet

“Është e turpshme të hidhni baltë mbi jetën e një vajze, që për gjithçka ka sot, ka vendosur të zgjedhë rrugë tjetër në këtë jetë për t’ja dalë, rrugën e punës”, shkruan Luana sipër fotos.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related