Videoja erotike që po “thyen” rrjetin, reagon Luana Vjollca: E turpshme të hidhet baltë mbi jetën e një vajze

Date:

- Advertisement -

Moderatorja Luana Vjollca ka reaguar për herë të parë mbi një video që qarkullon, ku pretendohet se shfaqet moderatorja toples. Videoja thuhet se ka dalë nga telefoni i një personi të shpallur në kërkim, telefon që është marrë nga prokuroria.

Video per te cilen diskutohet

Ishte eksperti Ervin Karamuço që tha dje se ka dalë videoja e një prezantuese, ndërkohë që aludohet për Luana Vjollcën. Videoja është shpërndarë masivisht në mediat sociale sot.

Moderatorja ka reaguar pak më parë në rrjetet sociale. Ajo shkruan në Instagram se po hidhet baltë pa të drejtë ndaj saj, pasi nuk është ajo. Moderatorja tregon si detaj një tatuazh që ka vajza në video.

“Është e turpshme të hidhni baltë mbi jetën e një vajze që për gjithçka që ka sot, ka zgjedhur të zgjedhë rrugë tjetër për tja dalë, rrugën e punës”, shkruan ajo./Pamfleti.net

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....