VIDEO/ Nedim Bajrami fiton penalltinë te Sasuolo, Monza i përmbys në shtëpi dhe i merr tre pikët

Date:

- Advertisement -

Nedim Bajrami e ka nisur nga minuta e parë ndeshjen e sotme kundër Monzës. Sasuolo humbi me shifrat 1-2, teksa pasi e pa veten në avantazh, do të përmbysej nga miqtë. Goli i parë u shënua nga vendasit në fundin e pjesës së parë.

VIDEO nga aksioni i fituar

Pas një krosimi të Bajramit, topi u ndal me dorë nga kundërshtari dhe Berardi nuk gaboi për të gjetur rrjetën. Ciurria do të barazonte dhe Pesina i dha goditjen e fundit Sasuolos për të dalë me tre pikët. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...

Notat e Shqipërisë/ Hysaj shpëtoi kokën para golit, Asllani dukej si lojtar i Italisë, Broja i vetëm në shtëpi

Strakosha (6.5): “Të gjithë u befasuan kur panë Strakoshën...